Kiermasz wyrobów tradycyjnych i koncert w Kuligowie!

Skansen w Kuligowie nad Bugiem serdecznie zaprasza na kiermasz wyrobów tradycyjnych, który odbędzie się w sobotę 20 sierpnia od godz. 12.00. Kiermasz połączony jest z koncertem muzyki folkowej, który rozpocznie się o godz. 16.00. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny!

Podczas kiermaszu swoje wyroby będą prezentować m.in. uczestnicy warsztatów kulinarnych, które miały miejsce w Skansenie, ale również organizacje nieformalne, aktywnie działające na obszarze Lokalnej Grupy Działania Zalewu Zegrzyńskiego, organizujące różnego rodzaju przedsięwzięcia społeczne włączające w życie lokalnej społeczności.

Będziecie mogli Państwo zakupić lokalne rękodzieło w tym ozdoby, przetwory czy miód.

Wydarzenie realizowane jest w ramach projektu „Razem poznajemy lokalne zwyczaje kulinarne i gotujemy ” realizowany jest w ramach operacji współfinansowanej ze środków poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” z wyłączeniem projektów grantowych oraz operacji w zakresie podejmowania działalności gospodarczej objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Serdecznie zapraszamy!!!