Koncert do Tańca

na scenie zespół ZKW- Trio:

Zimończyk/Kinaszewska/Woźniak

Trio złożone z muzyków na co dzień tworzących i prezentujących muzykę folkową w zespołach Wowakin, Orkiestra Taneczna Bonanza oraz Warszawsko- Lubelska Orkiestra Dęta.

W repertuarze pojawi się muzyka taneczna miasta i wsi- zabrzmią oberki, mazurki, poleczki, walczyki, kujawiaczki,  fokstroty, które porwą Was do tańca. Nutę nostalgii wprowadzą warszawskie przedwojenne szlagiery

A skoro będzie to „Koncert do Tańca” dla wszystkich chętnych uczestników przewidziany jest Warsztat kroku podstawowego, który poprowadzi Grzegorz Ajdacki z Warszawskiego Domu Tańca. Doświadczony nauczyciel, specjalista od tańca tradycyjnego, badacz tańców różnych regionów. Pojawią się miedzy innymi podstawy tańca olenderskiego, ściśle związanego z rzeką i rzeczną kulturą.

Z uwagi na sytuację epidemiologiczną liczba miejsc jest ograniczona, a uczestnicy powinni mieć ze sobą maseczki ochronne.
Po rejestracji proszę oczekiwać maila zwrotnego z potwierdzeniem udziału

Wydarzenie zostało zakończone.

19 Wrz 2020